► Mazbestos


Dane adresowe:

ul. Kościuszki 34 lok. 11, Olsztyn - Warmińsko-MazurskieNajwyższej jakości usługi dekarskie w konkurencyjnej cenie! Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

► "Wobud" Usługi ogólnobudowlane


Dane adresowe:

ul. Nadjeziorna 1b, Ełk - Warmińsko-MazurskieJesteśmy firmą budowlaną o ugruntowanej pozycji na rynku. Posiadamy bardzo bogate doświadczenie i ogromną liczbę zadowolonych klientów. Wszystkie prowadzone przez nas prace są wykonywane terminowo i profesjonalnie.

► Alpit


Dane adresowe:

ul. Puławska 82, Baniocha - MazowieckieFirma Alpit, jest jedną z najlepszych firm budowlanych, których głównym celem działalności jest wykonywanie profesjonalnych pokryć dachowych. Firma ta działa na rynku już od dłuższego czasu, dzięki czemu zapewnia profesjonalne wykonywanie usług, doświadczenie oraz wiedzę, którą wykorzystuje podczas realizacji budowy oraz remontu dachu.

► "ARHEN" Zakład remontowo- budowlany


Dane adresowe:

ul. Droga Leśna 5, Oborniki - WielkopolskieFirma ARHEN działa na rynku budowlanym już od 1979 roku. Początkowo jako mała spółdzielnia pracy, później po przemianach roku 1989 jako już samodzielna firma prywatna. Wtedy też powstała nasza obecna nazwa. Jesteśmy firmą rodzinną z doświadczeniem zawodowym trzech pokoleń o odpowiednim wykształceniu budowlanym i praktyce

► "Buku" Prace alpinistyczne


Dane adresowe:

ul. Hallera 65/1, Wrocław - DolnośląskieJesteśmy firmą świadczącą szeroki zakres usług wysokościowych w przemyśle, budownictwie, telekomunikacji, leśnictwa, oraz innych dziedzinach. Nasza Firma pragnie przedstawić Państwu ofertę usług jakie wykonujemy w zakresie specjalistycznych prac wysokościowych przy wykorzystaniu techniki alpinistycznej.

► Dekarstwo


Dane adresowe:

ul. Swoboda 9, Biała - ŁódzkieZapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gwarantujemy, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług.

► Artlandia


Dane adresowe:

ul. Broniewskiego 14/4, Będzin - Śląsk


Od 2003 roku działamy w branży ogólnobudowlanej. Na przestrzeni tego czasu realizowaliśmy zlecenia w zakresie wykańczania oraz adaptacji pomieszczeń. Przy tych pracach nabyliśmy doświadczenie w sprawnej organizacji budowy, tak by realizacja zlecenia przebiegała w możliwie najkrótszym czasie przy zachowaniu wysokich standardów wykonania. Jesteśmy firmą przygotowaną na każde wyzwanie klienta (wykonujemy nietypowe zamówienia).

► Radbud


Dane adresowe:

ul. Konopnickiej 28/2, Słupsk - PomorskieZakład „RADBUD Zakład Ogólnobudowlany Radosław Furmańczyk” zajmuje się branżą dekarską już od 1989 roku. Ten ponad 20-lwtni staż pozwolił nam na zdobycie profesjonalnych umiejętności, a wszystko po to, aby zadowolić klientów wysoka jakością wykonywanych usług. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych fachowców , aby każde zlecenie zostało wykonane solidnie i estetycznie. Prace wykonujemy na terenie województwa zachodniopomorskiego oraz pomorskiego.

► Jar-Dach


Dane adresowe:

ul. Młynarska 13, Stanisławów - MazowieckieFirma powstała w 2011 roku, jako kontynuacja firmy mojego ojca, który z branża dekarską związany jest ok. 20 lat.

► ACCORD-BIAŁYSTOK SP. Z O.O.


Dane adresowe:

ul. Obłoków 9, Białystok - PodlaskieProdukcja, oraz sprzedaż hurtowa i detaliczna SYSTEMU RYNIEN CIĄGNIONYCH Montaż: profilowanie rynien na żądany wymiar bezpośrednio na placu budowy, a następnie montaż rynien, kolanek i rur spustowych na obiekcie; rury spustowe łączone na wcisk, narożniki i zakończenia nitowane i uszczelniane specjalistycznym klejem