► KOMINKI - REGINA


Dane adresowe:

ul. Sporna 25, Kobylnica - WielkopolskieFirma kominkowa Regina prowadzi działalność od 1991 roku. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na przygotowanie oferty dostosowanej do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i fachową obsługę.

► KOMINKI


Dane adresowe:

ul. Piłsudskiego 116, Warszawa - MazowieckieZapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawi, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług.

► DAMI KOMINKI


Dane adresowe:

ul. Piłsudskiego 116, Warszawa-Marki - MazowieckieLudzie od najdawniejszych czasów gromadzili się wokół domowego ogniska. Dziś rolę miejsca skupiającego wokół siebie rodziny coraz częściej spełniają kominki. Bardzo modny element wyposażenia budynków, szczególnie domów jednorodzinnych. Kominki spełniają w domu funkcje dekoracyjne i estetyczne.

► ZAKŁAD KAMIENIARSKI BUDMAR


Dane adresowe:

ul. Kościelna 14, Golina - WielkopolskieSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Nasze wieloletnie doświadczenie, szerokie zaplecze techniczne, oraz zespół wykwalifikowanych pracowników sprawią, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług.

► INSTAL SYSTEM GLIWICE Krzysztof Kaczmarski


Dane adresowe:

ul. Dzierżona 68, Gliwice - ŚląskieFirma Instal System zajmuje się nowoczesnymi i ekologicznymi rozwiązaniami z zakresu instalacji sanitarnych oraz grzewczych. Podstawą sukcesu naszej firmy jest stosowanie materiałów wyłącznie sprawdzonych marek i producentów.

► USŁUGI HYDRAULICZNE I GAZOWE Maciej Rudnicki


Dane adresowe:

ul. Księżycowa 4, Józefów - MazowieckieZapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne i konkurencyjne ceny, a także cieszymy się doskonałą opinią wśród naszych klientów.

► FREZOWANIE KOMINÓW Zbigniew Szatkowski


Dane adresowe:

ul. Żeglarska 50, Bydgoszcz - Kujawsko-PomorskieZapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne i konkurencyjne ceny, a także cieszymy się doskonałą opinią wśród naszych klientów.

► DAN - KOM USŁUGI KOMINIARSKIE


Dane adresowe:

ul. Wiśniowa 30, Wołów - DolnośląskieZapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne i konkurencyjne ceny, a także cieszymy się doskonałą opinią wśród naszych klientów.

► USŁUGI KOMINIARSKIE Grzegorz Kowalewski


Dane adresowe:

ul. Podmiejska 7/1, Gdańsk - PomorskieWłaścicielem naszej firmy jest doświadczony i wykwalifikowany mistrz kominiarski Grzegorz Kowalewski. Świadczymy usługi kominiarskie w budynkach jedno- i wielorodzinnych, jak również obiektach użyteczności publicznej i lokalach użytkowych. Chętnie nawiążemy stałą współpracę z firmami, spółdzielniami mieszkaniowymi oraz instytucjami, takimi jak szkoły czy urzędy.

► USŁUGI KOMINIARSKIE Dariusz Pieniążek


Dane adresowe:

ul. Parkowa 10/36, Dębica - PodkarpackieZapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne i konkurencyjne ceny, a także cieszymy się doskonałą opinią wśród naszych klientów.