► DPG Legal


Dane adresowe:

ul. Łagiewniki 52, Gdańsk - PomorskieSpecyfika procesu budowlanego oraz dzisiejszy kształt rynku budowlanego sprawiają, iż obecność prawnika w toku narad koordynacyjnych, czy bieżące konsultacje dotyczące oceny prac dodatkowych i ich zgłaszania, staje się normą. Tak też rozumiemy naszą pracę dla Państwa, od udziału w negocjacjach treści kontraktu chroniącego interesy klienta, przez pomoc dla kierowników projektu czy kadry zarządzającej w podejmowaniu decyzji dotyczących zakresu współpracy z kontrahentami, a

► BHP- Firma


Dane adresowe:

ul. Junony 33, Gdańsk - PomorskiePracownik, który uległ wypadkowi przy pracy i doznał szkody w postaci uszczerbku na zdrowiu, może żądać od swego pracodawcy odszkodowania na podstawie przepisów kodeksu cywilnego.

► Kancelaria Prawna Krislex


Dane adresowe:

ul. 10 Lutego 33, lok. 410 , Gdynia - PomorskieKRISLEX Kancelarie Doradców Prawnych to pierwsza i największa ogólnopolska licencjonowana sieć kancelarii prawnych. Celem naszych kancelarii jest świadczenie pełnego zakresu usług prawniczych charakteryzujących się wysokim profesjonalizmem i konkurencyjnością cen.