► OH HOME- Projekty wnętrz


Dane adresowe:

ul. Złocieniowa 31 F, Kraków - MałopolskieNaszym celem jest perfekcyjne przeprowadzenie inwestycji, począwszy od zaplanowania, poprzez przygotowanie projektu, wykonanie kalkulacji, aż po wymarzoną aranżację mieszkania.

► PROJEKTANT WNĘTRZ Michał Hoffmann


Dane adresowe:

ul. Górna Wilda 89/9, Poznań - WielkopolskieZapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne i konkurencyjne ceny, a także cieszymy się doskonałą opinią wśród naszych klientów.

► Nefryt- Pracownia architektury i wnętrz


Dane adresowe:

ul. Urocza, Warszawa- Wesoła - MazowieckieNEFRYT autorska pracownia architektury i wnętrz arch. Agnieszki Orszulak. Pasją jest ogarnianie przestrzeni, panowanie nad formą i fakturą, zabawa kolorami, odcieniami i deseniem, tworzenie nastroju i światłocienia.

► Anta Architekci


Dane adresowe:

ul. Sejmowa 1a, Częstochowa - ŚląskieZapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Nasze doświadczenie sprawi, że będą Państwo zadowolenie z naszych usług.

► Dora-Design Dorota Radzimińska


Dane adresowe:

ul.Królewicza Kazimierza 2n, Szczecin - ZachodniopomorskieTworzymy wnętrza dużych rezydencji i małych mieszkań, obiektów użyteczności publicznej, biur, sklepów i restauracji – wszystkie z jednakową starannością. Z wielką uwagą wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania naszych klientów, co pozwala nam na tworzenie projektów „uszytych na miarę”, które łączą funkcjonalność i komfort.