► PRO-DRY


Dane adresowe:

ul. Bora Komorowskiego 44/2, Gdańsk - PomorskiePro-Dry specjalizuje się w usługach kompleksowej likwidacji szkód zalaniowych oraz kontroli warunków klimatycznych wewnątrz pomieszczeń. Wspieramy naszych klientów w podejmowaniu kluczowych działań mających na celu ograniczenie występowania szkód wtórnych.

► REMONT - Jarosław Gierczyk


Dane adresowe:

ul. Braniborska 19, Poznań - WielkopolskieFirma Remont prowadzi działalność w branży ociepleniowej od początku lat dziewięćdziesiątych. Posiadamy na swoim koncie szereg różnorodnych realizacji.

► FIRMA BUDOWLANA Adam Czupryn


Dane adresowe:

ul. Dworcowa 10a, Knurów - ŚląskieFirma posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu robót budowlanych. Charakteryzuje nas doświadczenie, solidność i terminowość wykonywanych prac oraz wykwalifikowana kadra. Poniżej kilka naszych realizacji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

► BUDMIX Sp. z o.o.


Dane adresowe:

ul. Lubelska 6, Firlej - LubelskieZajmujemy się ocieplaniem budynków metodą natrysku i nadmuchu materiałów izolacyjnych. Te najnowocześniejsze metody pozwalają na ocieplenie i zabezpieczenie każdej powierzchni i trudnodostępnej przestrzeni.

► RM-INSTAL


Dane adresowe:

ul.Przemysłowa 1, Olkusz - MałopolskieZapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne i konkurencyjne ceny, a także cieszymy się doskonałą opinią wśród naszych klientów.

► SEPUR Jarosław Sikora


Dane adresowe:

78, Miszewo - PomorskieJesteśmy firmą specjalizującą się w termoizolacyjnych systemach natryskowych.. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu budowlanemu, gwarantujemy wysoką jakość wykonywanych prac, dzięki profesjonalnemu wyposażeniu sprzętowemu oraz wiedzy naszych pracowników i dostawców.

► DAMMAR.


Dane adresowe:

Hubala 22, Kamieńsk - ŁódzkieFIRMA DAMMAR POLECA: DOKANAŁOWE OCIEPLANIE BUDYNKÓW, PODDASZY, DACHÓW,SKOSÓW,K/G, PODŁÓG- GRANULATEM STYROPIANOWYM. Wysoce skuteczna z zarazem najtańsza metoda docieplenia ścian budynków posiadających kanał powietrzny ( dylatację powietrzną) oraz praktycznie jedyna zalecana metoda docieplenia stropodachów trudnodostępnych jak i żle docieplonych przestrzeni za karton gipsem.

► KAPILAR


Dane adresowe:

ul. Narutowicza 91A | ul. Gen. Zajączka 9B , Łódź | 01-518 Warszawa - __________Łódzkie | Mazowieckie


Firma nasza kontynuuje wieloletnią działalność w dziedzinie osuszania budynków metodą iniekcji krystalicznej. Specjalizujemy się w odtwarzaniu przeciwwilgociowej izolacji poziomej i pionowej, szczególnie w budynkach starych poddawanych renowacji i termomodernizacji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, konkurencyjne ceny, a także cieszymy się doskonałą opinią wśród naszych klientów. Realizujemy zlecenia z całego kraju, wyceny wykonujemy bezpłatnie w Warszawie i Łodzi.

► IZOPLUS Izolację pianką


Dane adresowe:

ul. Zachodnia 12 , Ostrów Mazowiecka - MazowieckieZapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne i konkurencyjne ceny, a także cieszymy się doskonałą opinią wśród naszych klientów.

► FIRMA BUDOWLANA MAŁKIEWICZ


Dane adresowe:

ul. Okrzei 4/69, Gdynia - PomorskieZapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, atrakcyjne i konkurencyjne ceny, a także cieszymy się doskonałą opinią wśród naszych klientów.